Yemekleri pişmemiş olarak sipariş edip kendim pişirsem olur mu ?

Yemekheryerde ile öncelikli amacımız sizlerin zamandan kazanarak lezzetli ve sağlıklı ev yemeklerine kavuşmanızdır. Yine de bazı yemekleri isterseniz çiğ olarak teslim edebiliriz. Bunun için iletişime geçebilirsiniz.

Şehirler arası yemek gönderimi yapıyor musunuz ?

Belli bir tutarın üzerinde ve dökülme – yolda bozulma riski olmayan ürünlerde şehirler arası gönderim mümkün.

Nasıl Sipariş verebilirim ?

Sitemize hesabınızla giriş yaparak online sipariş araçlarımızı kullanabilir ve indirim kuponlarından yararlanabilirsiniz. Üye girişi yapmadan sipariş vermek isterseniz Whatsapp veya Facebook Messenger ile iletişime geçebilir ve siparişinizi geçebilirsiniz.

Ne zaman sipariş vermeliyim ?

Siparişinizi ürünlerinizin teslim edilmesini istediğiniz saatten en az 48 saat önce vermelisiniz.

Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Öğle Yemeği Abonelik

“Her gün ne yiyeceğiz?” sorununa yaratılan en pratik ve en lezzetli yemek çözümü hizmetidir. Abonelik sistemine dayalı devamlı ihtiyaçlar için geliştirilen bir üründür. Yemek aboneliği hizmetinde yemekhaneye, mutfak ekipmanına ve servis elemanına ihtiyaç duyulmaz. Her gün değişen 4 çeşit sıcak yemek aboneliği hizmeti sunulur. İster öğle yemeği isterseniz de akşam yemeği için abone olabilirsiniz. Teslimat saatleri 11.00 – 12.30 ve 18.00 – 19.30 arasında değişmektedir. Güncel menü içerikleri aylık olarak sunulur. Aboneler, her gün ne yiyeceğini önceden görebilir. İsteğe göre hem evlere hem de iş yerlerine teslim edilir. Abonelik, talebinizin işleme konulmasından ve ödemenin alınmasından 2 iş gün sonrasında hemen başlar. Abonelik hizmeti tüm Bursa’da verilmektedir. Fiyatlar kişi sayısına ve abone olunan gün sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Toplu Yemek

Restoran kalitesinde toplu yemek hizmeti almak isteyen kişilere veya kurumlara verilen bir hizmettir. Acil bir şekilde toplu yemek hizmeti almak isteyenler, yemekhanesi olmadığı için yemek çözümü arayanlar ve mutfak masraflarını azaltmak isteyen kurumlar bu hizmetten faydalanabilir. Yemekleriniz 4 çeşit ve sıcak olarak kapınıza teslim edilir. Hizmetimizde herhangi bir mutfağa, mutfak ekipmanına ve servis elemanına ihtiyaç duyulmaz. Yemekler adil bir şekilde el değmeden porsiyonlanır. Teslimat saatleri 11.00 – 12.30 ve 18.00 – 19.30 arasında değişmektedir. Toplu Yemek hizmeti tüm Bursa’da verilmektedir. Yemek teslimatları, talebinizin işleme alınması ve ödeme işleminin gerçekleşmesi ardından 2 iş günü sonunda başlar. Fiyatlarımız kişi sayısına ve seçilen yemek çeşidine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Etkinlik Catering

İş toplantıları, eğitimler, zirveler, konferanslar, iftarlar, mevlit yemekleri gibi etkinlikler için verilen bir toplu yemek hizmetidir. Fiyatlarımız talep edilen yemek çeşidi ve kişi sayısına göre değişmektedir.

Paket Servis

Bursa'da bazı bölgelere vermiş olduğumuz ayrıcalıklı bir ev yemeği servisidir. 60 farklı ev yemeğini tasarım kutusunda anlık sipariş hizmetiyle adresinize teslim eder. İster web sitesinden ister yerinde yiyerek; isterseniz de telefonla sipariş verebilirsiniz. Belirli ürünler için kiloluk porsiyonlarda yemek talep edebilirsiniz. Paket servis hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, bölgeleri görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlçe Önemli Mi?

Paket servis hizmetimizde sadece belirli bölgelere hizmet verilmektedir. Sipariş vermeden önce bölge kontrolünün yapılması önemlidir. Talebiniz işleme alınırken sadece bölge kontrolü yapılmaktadır.

Kimler Abone Olabilir, Hizmet Alabilir?

Yemekheryerde olarak kurumsal şirketlere, küçük ve büyük ölçekli firmalara, bireysel ya da toplu bir şekilde diyet yapmak isteyen tüm Bursa'lılara hizmet vermekteyiz. Ofisler, şirketler, personeline yemek çözümü arayan kurumlar ve kişiler olmak üzere herkes hizmetlerimizden faydalanabilir.

Abone Olmak İçin Neler Yapılması Gerekir?

Almak istediğiniz hizmetin sayfasından form doldurabilir ya da 05541661606 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Yemeklerimizin İçeriği Nedir?

Yemeklerimiz gıda kanunlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Reçeteleri ve kalorileri alanında uzman kişiler tarafından belirlenmektedir. Menülerin içeriği hazırlanırken ay boyunca alınması gereken gıdaların dengesi gözetilmektedir. Öğle yemeği abonelik hizmetinde sunulan bir öğünün ortalama kalori değeri 800-300 kalori arasında değişmektedir.

Kaplarımız Güvenli Mi?

Kullanmış olduğumuz yemek kaplarını çeşitli gıda tipleri ile migrasyon testlerine tabii tutmaktayız. Güvenirliği ayrıca denetleme kurumları tarafından da yapılmaktadır. Abonelik hizmetimizde kullanmış olduğumuz sağlıklı kağıt kapların testi 70 derece sıcaklıkta bulunan yemekler birlikte test edilmektedir. Sağlık açısından hiçbir sakıncası bulunmamaktadır.

Hangi ödeme yöntemlerini kullanıyorsunuz ?

Nakit, tüm kredi kartları ve yemek çekleri geçerlidir. (Sodexo, Ticket Restaurant, Setcard, WinWin)

Online alışverişe güvenmiyorum, kapıda ödeme yapsam olur mu ?

Adresinizi ve cep telefonunuzu teyit ettikten sonra kapıda ödeme yapabilirsiniz.

Satın aldığım ürünler zamanında gelmezse ne olur ?

Siparişlerinizi zamanında teslim edebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Siparişinizin ardından sizleri arayarak teslim saatini ve tarihini tekrar teyit ediyoruz ve üretimimizi bu plana göre gerçekleştiriyoruz.

Siparişlerimin bana ulaşması ne kadar sürer ?

Bursa içi siparişleriniz üretilip paketlendikten itibaren en fazla 90 dk içinde kapınıza teslim edilmektedir.

Satın aldığım ürünler eksik ya da yanlış gelirse ne olur ?

Böyle bir durum olması gerçekten üzücü olurdu. Hemen (0554) 166 1606 numaralı telefonumuzu arayarak bilgi veriniz. Telafi etmek için ne gerekiyorsa anında yapılacaktır.

Siparişimi nasıl iptal ederim ?

Online verdiğiniz siparişleri size üretime başladığımıza dair onay telefonu gelene kadar iptal edebilirsiniz.