Yemekheryerde Nedir ?

Yemek Her Yerde, başlangıç itibariyle bir Bursa projesidir. Bursa’da yemek, yemek siparişi, hazır yemek, bursa sarma siparişi, bursa ev yapımı yemek siparişi, altın günleri için yemek siparişi, ofise yemek siparişi, iş yerine yemek, iş yerleri için yemek siparişi, cemiyet yemeği siparişi, cemiyet yemek siparişi, cemiyet pilavı, katkısız yemek siparişi gibi aramaların cevap bulduğu adres niteliğinde hazırlanmış bir web sitesidir.

Yemekheryerde Nedir, Ne Değildir ?

Yemekheryerde Ne Değildir ?

Yemek Her Yerde, gidip yemek yiyebileceğiniz bir işletme değildir. Fakat Katık Anne Mutfağı’nın bir hizmeti olduğundan FSM’ye gelip yemeklerimizin tadına bakabilirsiniz. Siparişleriniz istediğiniz tarih ve saatte adresinize teslim edilir. Gel-Al sistemiyle siparişlerinizi tesisimize gelip de alabilirsiniz.

Yemek Her Yerde ekibi, yalnızca insanları doyurmak için üretim yapmaz. Misafir paketleri ile sunumun ön planda olduğu; altın günleri vb. için özel yemekler, börekler, tatlılar, aperatifler sunar. Ayrıca cemiyetlerin özel günlerinde bu hizmeti sağlar. Ek olarak düzenli catering hizmeti veren bir yapısı da vardır, bu noktada Yemeksepeti gibi sitelerden ayrılır.

Nereye Hizmet Veriyoruz?

Gönderim bölgelerimiz aşağıda belirtilmiştir. Talepleriniz doğrultusunda yeni bölgeler için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bursa’nın her yerine yemek hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Bursa – Osmangazi

Geçit – Balat – Emek – Akpınar – BOSB – Barış – Cumhuriyet – Hürriyet – Dikkaldırım – Kültür – Soğukkuyu – Kükürtlü – Çekirge

Bursa – Nilüfer

Özlüce – Odunluk – Orhaneli Yolu – Alaattin Bey – Görükle – Konak – Küçük Sanayi – 23 Nisan – NOSAB – Beşevler – Çalı – Yüzüncü Yıl – 29 Ekim – Ataevler – İhsaniye – Çamlık – Beşevler – Bademli – Üçevler – Altınşehir

0554 166 1606

Hiç vakit kaybetmeden arayın!